0032(0)89/41.13.52 info@lenaersnv.be

Gezien de huidige marktsituatie zijn onze prijzen niet standvastig. Gelieve ons te contacteren alvorens te bestellen.

Nylofor 3D enkele draaipoort

De Robusta Nylofor 3D draaipoorten zijn beschikbaar in enkele en dubbele uitvoering met Nyloforvulling voor een perfecte combinatie met de Nyloforpanelen.

Productbeschrijving

Beschrijving

Voordelen

Zeer stevige constructie
- Alle elementen van de Nylofor draaipoorten zijn van een uitzonderlijke stevige constructie: kader, Nylofor panelen en palensysteem.

Optimale regeling
- Het sluitsysteem laat een optimale regeling toe en is gemakkelijk te installeren.

Regelbare scharnieren
-
De scharnieren zijn regelbaar en kunnen de poorten tot 180° laten openen.

Superieure coating
- Nylofor draaipoorten ondergaan de beste coating die momenteel bestaat.

Snelle plaatsing
- Nylofor draaipoorten zijn geconcipieerd voor een snelle plaatsing: de onderdelen zijn tot een minimum beperkt

Ideaal voor

Fabrieken en werkplaatsen, administratieve centra, gebouwen van openbaar nut, speelterreinen en sportvelden, scholen, parken, vliegvelden en militaire domeinen.

U wenst meer informatie? Wij helpen u graag verder.

Contacteer ons

 

80 jaar ervaring

Lenaers is een gespecialiseerde groothandel in draadproducten sinds 1933 en een erkend installateur van afrasteringen en poorten.

De beste kwaliteit

Wij maken gebruik van de allerbeste materialen om een duurzame ontwikkeling te garanderen.

 

Uitgebreid assortiment

Ontdek hier ons ruim assortiment.

Betrouwbare partner

Klanten zijn onze eerste prioriteit.
We streven met een uiterst persoonlijke benadering altijd naar een volledige klanttevredenheid.